Сторони прямокутника мають довжини 6см і 8см. Знайдіть: 1. Периметр заданого прямокутника2.

Довжину діагоналі прямокутника3. Більшу частину довшої сторони прямокутника, на якіїї ділить бісектриса одного з кутівА. 2Б. 6В. 28Г. 10З поясненням будь ласка) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Заманов Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. P = 2(a+b)

  P= 2(6+8)= 2*14=28 (cm)

2.  за т. Піфагора АС²=АВ²+ВС²

    АС²=6²+8²=36+64=100

     АС =√100=10(см)

3. АК - бісектриса ⇒ Δ АВК - прямокутний рівнобедрений ⇒АВ=ВК, ВК= 6 см