Знайди значення виразу (-4,32:1,8 -0,6):0,15+24 Буду вдячна за відповідь❤️❤️❤️


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

(-4,32:1,8 -0,6):0,15+24 = (-2,4-0,6):0,15+24 = -3:0,15+24 = -20+24 = 4