До магазину завезли 5 коробок із печиво,по 6 кг у кожній ,та 4коробки з цукерками по 7 кг.Чого

більше і на скільки кілограмів ?

Ответы на вопрос

Отвечает Харитоненко Павел.

Ответ:

2 кг

Пошаговое объяснение:

1. 5*6=30 кг (печива)

2. 4*7=28 кг (цукерок)

3. 30-28= 2 кг

Відповідь: печива на 2 кг більше ніж цукерок.