Спростіть вираз і знайдіть його значення. 1) -6a + 9a, якщо а= -15 а=1/6 2)3*(2-c)-4(c+3), якщо

c=-3

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Светлана.

Ответ:

-6a+9a=3a

3a=3-15=45

3a=3*1/6=1/2

3*(2-c)-4(c+3)=-7c-6

-7c-6=-7(-3)-6=-16