(СРОЧНО) Підприємство мало скласти комп'ютери для шкільних кабінетів інформатики за 5 днів, а

виконало цю роботуза 4 дні, бо складало щодня на 12 комп'ютерів більше.Скільки комп'ютерів склало підприємство?​

Ответы на вопрос

Отвечает Старцев Сергей.

Ответ:

240 компьютерів мало скласти підприємство

Пошаговое объяснение:

х - кількість компьютерів, що мало скласти підприємство

х/5=х/4-12

4х/20=5х/20-240/20

4х=5х-240

4х-5х=-240

-х= -240

х= -240:(-1)

х=240