для кабінету фізики купили 10 однакових комп'ютерів а для кабінету інформатики 15 таких самих

комп'ютерів вартість яких на 45000 грн більше від вартості комп'ютерів для кабінету фізики. Яка ціна одного компьютера?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

15-10=5 (к)-різниця

45000:5= 9000(грн) -вартість 1 комп'ютера

в:вартість 1 комп'ютера-9000 грн

думаю, так