3. Фигуралардың ауданын тап.3м,4м,5м. 2м, 4м, 6м​


Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Карина.

Ответ:екі фигураның қосындысының ауданы-37

Пошаговое объяснение:

Шаршының ауданы -S=a*a

S=5*5=25

Тіктөртбұрыштың ауданы S=a*b

S=3*4=12

Шешуі:25+12=37