Середнє арифметичне чисел 3,7 і х дорівнює 2,15. Знайдіть число х. 0,6 1,1 0,9 1,2


Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:0,6

Пошаговое объяснение:(3,7+х)÷2=2,15

3,7+х=4,3

Х=4,3-3,7

Х=0,6