у саду ростуть яблуні, груші та сливи— усього 130 дерев. Визнач, скільки дерев кожного виду, якщо

яблунь у 3 рази більше, ніж груш, а слив на 10 дерев більше, ніж груш.​

Ответы на вопрос

Отвечает Штегенов Сырым.

Ответ:

Груш х, Яблук 3х, Слив 10+х, тоді

3х+х+10+х=130

5х=130-10

5х=120

х=24

Отже груш 24, яблук 3×24=72, слив 10+24=34

Відповідь: груш 24, яблук 72 і слив 34 дерева

Пошаговое объяснение: