У саду ростуть яблуні, груші та сливи - усього 125 дерев. Відомо, що яблунь і слив разом є 97, а

груш - на 5 менше, ніж слив. Скільки яблунь росте в саду? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Відповідь:

64

Покрокове пояснення:

1. 125-97=28 груші

2. 28+5=33 сливи

3. 125-(28+33)=64 яблуні

Відповідь 64