214. У саду ростуть яблуні, сливи та 12 груш. Відомо, що груш на 15 більше, ніж є на 5 менше, ніж

слив, а яблунь груш і слив разом. Скільки дерев росте в саду? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Стамбеков Дмитрий.
1) 12 + 5 = 17 (д.) – росте слив
2) 12 + 17 = 29 (д.) – росте груш і слив разом
3) 29 + 15 = 44 (д.) – росте яблунь
4) 29 + 44 = 73 (д.) – росте дерев
Відповідь: 73 дерева.