Два автомобілі були в дорозі 4 і 6 год. Другий автомобіль проїхав на 100 км більше, ніж перший.

Скільки кілометрів проїхав кожний автомобіль, якщо швидкість їх руху однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Шитикова Дарья.

Ответ:

Первый проехал 200 км, второй - 300 километров.

Пошаговое объяснение:

x - скорость первого,

6x - 4x = 100

2x = 100

x = 50 (км/ч)

50 * 6 = 300 (км) - проехал второй.

50 * 4 = 200 (км) - первый.