Два робітники працюючи з однаковою продуктивністю виготовували разом 460 деталей. Один робітник

працював 7 годин, а другий 3 години. Скільки деталей виготовив кожній робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Арбина Таня.

Покрокове пояснення:

3x+7x=460

10x=460

x=460:10

х=46

7x= 7*46=322

3x=3*46=138