Розв’язати задачу: Два робітники, працюючи з однаковою продуктивністю, виготовили разом 320

деталей. Один робітник працював 6 годин, а другий – 2 години. Скільки деталей виготовив перший робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Стратулат Татьяна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6+2= 8 працювали всього годин

320:8 = 40 деталей за 1 год

40*6 = 240 деталей 1-й робітник

40*2 = 80 деталей 2-й