Ширина прямокутника дорівнює 0,8 см і становить 25%його довжини. Знайдіть площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Бецгольд Миша.

а = 0,8 см - ширина

b = 0,8 : 0,25 = 3,2 см - длина

S = a · b = 0,8 · 3,2 = 2,56 см² - площадь прямоугольника

Вiдповiдь: 2,56 см².