Турист спочатку 3 год йшов зі швидкістю 4,9 км/год, а потім ще 2 год зі швидкістю 4,6 км/год.

Знайди його середню швидкість на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Губина Варвара.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,9*3 = 14,7 (км) - прошел турист за 3 часа

4,6*2 = 9,2 (км) - прошел турист за 2 часа

3+2 = 5 (ч) - был в пути турист

14,7 + 9,2 = 23,9 (км) - весь путь

23,9 : 5 = 4,78 (км/ч) - средняя скорость туриста на всем пути