Два пішоходи вийшли одночасно в протилежних напрямках з двох населених пунктів, відстань між

якими 3,2 км. Через 0,4 години відстань між пішоходами стала 6,8 км. Знайти швидкості пішоходів, якщо швидкість одного з них на 0,6км/год більше, ніж швидкість іншого.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Ирина.

Ответ:

4,8 км/год швидкість першого, 4,2 км/год швидкіcть другого

Пошаговое объяснение:

Путь от одного населенного пункта к другому 3,2 км

t = 0,4

S = 6,8

U1 - 0,6км/год > U2

S = 6,8 - 3,2 = 3,6 - всего пути было пройдено, не учитывая населенный пункт

U = \frac{S}{t} = 3,6 : 0,4 = 9 км/час - их общая скорость

По условию сказано что скорость одного из них на 0,6 км/час больше чем скорость второго, то:

4,5 + 0,3 = 4,8 - скорость первого

4,5 - 0,3 = 4,2 - скорость второго