Прошу вирішіть даю все мої бали з одного пункту в протилежних напрямках одночасно вийшли два два

пішоходи швидкість одного із них дорівнює 4 ,2 кілометрів за годину що становить 7\6 (сім шостих , сім дріб шість) швидкості другого .через скільки годин після початку руху відстань між ними дорівнюватиме 11,7км за год? Задача номер 2 катер пройшов за течією річки 119 км за 3,5 години Яку відстань більше відстань він пройде за 5 годин проти течії, якщо швидкість катера в стоячій воді становить 32,8 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Фёдор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,2:7/6=21/5*6/7=3,6 км/ч скорость другого

4,2+3,6=7,8 км/ч скорость отдаления

117:7,8=15 ч

------------------------------------------

119:3,5=34 км/ч скорость по течению

34-32,8=1,2 км/ч скорость течения реки

32,8-1,2=31,6 км/ч скорость катера против течения

31,6*5=158 км пройдёт катер против течения