Довжина прямокутника 8 см, а ширина становить 1∕4 довжини. Накресли прямокутник і знайди його площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Відповідь:

довжина -  8 см

ширина - 1/4 від 8 см

Р= 2а+2в

1) 8:4= 2(см) - ширина

2) 2*2+2*8= 20(см) - площа

Покрокове пояснення: