7⋅(7x−3)−7⋅(7x+3)=−42 решение уравнения


Ответы на вопрос

Отвечает Pachulia Danila.

Відповідь:

0х=0 - правильна рівність

рівняння має безліч розв'язків

Покрокове пояснення:

7⋅(7x−3)−7⋅(7x+3)=−42

7*7х-7*3-7*7х-7*3= - 42

49х-21-49х-21= - 42

49х-49х= - 42+21+21

0х=0 - правильна рівність

рівняння має безліч розв'язків

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

7⋅(7x−3)−7⋅(7x+3)=−42

49x-21-49x-21=-42

0x-42=-42

x=любое число