У двох бочках разом 912 л палива. Коли з першої бочки взяли 15 палива, а з другої — 38, то в обох

бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

444,5 и 467,5 литров

Пошаговое объяснение:

x- в первой, 912 - x - во второй,

x - 15 = (912 - x) - 38

x - 15 = 874 - x

2x = 889

x = 444,5 (л)

912 - 444,5 = 467,5 (л)