Купили 1,5 кг цукерок і 1,8кг печива.Вартість 1 кг печиво становить 22,5 грн.Скільки коштує вся

покупка,якщо вартість цукерок на 10,1 грн більша,ніж вартість печива.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюченкова Эльвира.

Ответ:

89.4грн

Пошаговое объяснение:

1) 22.5×1.8=40.5(грн)-каштуе 1.8 кг печива

2) 22.5+10.1=32,6(грн) - каштуе 1кг цукерак

3) 32.6×1.5=48.9(грн) - каштуе 1.5кг цукерак

4) 48.9+40.5=89.4(грн) - вся покупка