Турист за два дні пройшов 32 км, до того ж за перший день він пройшов на 7,6 км більше, ніж за

другий. Скільки кілометрів проходив турист шодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Котелева Дарья.

Ответ:

За перший день - 19.8км, за другий - 12.2км

Пошаговое объяснение:

Нехай за другий день турист пройшов x км, тоді за перший день він пройшов x+7.6 км, а разом він пройшов 32 км.

x+x+7.6=32

2x=24.4

x=12.2

За перший день він пройшов 12.2+7.6=19.8

За другий день він пройшов 12.2

Отвечает Кючюк Серг.

Ответ:

1д- на 7,6 км б. ніж задругий

2д- ?

вссьго- 32 км

Пошаговое объяснение:

1) 32-7,6=24,4 км

2)24,4:2= 12,2км - за другий день

3) 12,2+7,6=19,8км

Відповідь: за перший день турист пройшов 19,8 км , за другий 12,2 км