За перший день турист пройшов 7,2 км, за другий день — 150% того, що за перший. Скільки кілометрів

пройшов турист за три дні, якщо за другий день він пройшов 90% того, що за третій?

Ответы на вопрос

Отвечает Павловна Полина.

1) 7,2 : 100*150 = 10,8 (км) - за 2-й день

2) 10, :90 *100 = 12 (км) - за 3-й

3) 7,2 + 10,8 + 12 = 30 (км) - за три дня