Середнє арифметичне чисел 6,4 та X дорівнює 6,8. Знайти число X. Розв'язати в зошиті як рівняння.

Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Ишметова Карина.

(x+6,4)/2=6,8

x+6,4=6,8*2

x+6,4=13,6

x=13,6-6,4

x=7,2