Купили 8 олівців і 10 лінійок.Ціна однієї лінійки на 35 коп. більша за ціну олівця.Всі олівці

дешевше лінійок на 4 грн 30 копійок.Яка ціна одного олівця і однієї лінійки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Ярослав.

Ответ:

олівець 0.4коп

лінійка 0.75коп

Пошаговое объяснение:

Олівці 8Х

Лінійки 10(Х+0.35)

10(Х+0.35)-8Х=4.3

10Х+3.5-8Х=4.3

2Х=0.8

Х=0,8/2=0.4коп  -олівець

0.4+0.35=0.75коп -лінійка