Середнє арифметичне трьох чисел — 24. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5разів

більше третього, а друге в 0,5 рази(-ів) більше третього. Перше число дорівнює .Друге число дорівнює .Третє число дорівнює .​

Ответы на вопрос

Отвечает Кособокова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне трьох чисел — 24.

Перше число: х * 2,5

Друге число: х * 0,5

Третє число: х.

(2,5х + 0,5х + х) : 3 = 24

4х : 3 = 24

4х = 24 * 3

4х = 72

х = 72 : 4

х = 18

Перше число дорівнює : 18 * 2,5 = 45

Друге число дорівнює: 18 * 0,5 = 9

Третє число дорівнює: 18

Перевірка:

(45 + 9 + 18) : 3 = 72 : 3 = 24