На фермі 1200 кроликів і курчат.У них разом 3800 ніжок.Скільки кроликів і скільки курчат на феомі?


Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Пусть х - кролики, тогда (1200 - х) - куры; у кроликов 4х ножек, у курочек 2 · (1200 - х) ножек. Всего 3800 ножек. Уравнение:

4х + 2 · (1200 - х) = 3800

4х + 2400 - 2х = 3800

4х - 2х = 3800 - 2400

2х = 1400

х = 1400 : 2

х = 700 - кролики

1200 - 700 = 500 - курочки

Вiдповiдь: 700 кроликiв и 500 курчат.