До 2 кг води долили 8 кг 70%-го розчину сірчаної кислоти. Визначити концентрацію утвореного розчину?


Ответы на вопрос

Отвечает Узмагамбетов Дамир.

Ответ:

56%

Пошаговое объяснение:

1)пропорция 8 кг розчину - 100%

x кг кислоти- 70%

х=8*70:100=5,6(кг)-масса кислоти в разчинi

2) пропорция (8+2)=10 кг - масса розчину - 100%

5,6 кг кислоти-х%

х=5,6*100:10=56%- концентрацiя знайденного розчину

ответ: 56%-й розчин кислоти