У двох бочках разом 500 л палива. Коли з першої бочки взяли 13 палива, а з другої — 58, то в обох

бочках палива стало порівну. Скільки літрів палива було в кожній бочці спочатку? Срочно, с объяснением!!! Даю 30 баллов, помогите срочно, умоляю!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кутняков Данил.

Ответ:

1) 500 - 13-58=429(в вдох бочках після змін)

2)429 :2=214.5( в одній бочці після змін)

3)214.5+13=227,5(в першій бочці до змін)

4)214.5+ 58=272,5(в другій бочці до змін)

Отвечает Расторгуева Марина.

Ответ:

1)500-(13+58)=429

2)429:2=214(остаток 1)

3)214+1+13+228(в 1 бочке)

4)214+58=272(в 2 бочке)

ответ: в 1 бочке 228л, во 2 бочке 272л.

проверка: 272+228=500