у селянській спільці зібрали 520кг овочів. за перший день зібрали 3\13 овочів. А ЗА ДРУГИЙ 5\13

УСІХ ОВОЧІВ. скільки кілограмів овочів зібрали за перші два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Ужова София.

Ответ:

320

Пошаговое объяснение:

520÷13×(3+5)=320

Отвечает Дейкун Таня.

Відповідь:

320

Покрокове пояснення:

1. 520/13*3=120

2. 520/13*5=200

3. 120+200=320