Зайти число якщо 3,5% цього числа складають 18% від 7


Ответы на вопрос

Отвечает Бумажкин Алишер.

Ответ:3/5 числа 20 =12

1/6 числа 18 =3

12+3=15

Пошаговое объяснение: