Як знайти частину від числа? Як знайти число за його частиною? Знайди: А) 4/9 від 16,2 Б) 15%

числа 3,04 В) 4/11 від а Г) 58% числа B Д) число, 3/5 якого дорівнюють 1,5 Е) число, 6% якого складають 4,2 Є) число, 2/7 якого складають x Ж) число, 140% якого дорівнюють y

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Коля.

Ответ:

А) =16,2/9*4=7,2

Б)  =3,04/100*15 = 0,456

В)  =a/11*4

Г) = B/100*58

Д) =1,5/3*5=2,5

Е)  =4,2/6*100=70

Є) = x/2*7

Ж)  = y/140*100

Пошаговое объяснение: