Довжина саду 90м а ширина 40м. Шосту частину площі займають молоді дерева.Яку площу займають молоді

дерева?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Вика.

Ответ:

600м2

Пошаговое объяснение:

S=90×40=3600(м2)

3600:1/6=600(м2)- займають молоді дерева