2. Егер төртбұрыштың ені 7 см, ал периметрі 40 см болса,оның ұзындығын табыңыз.ПАЖАЛУСТА

ПАЖАЛУСТА !СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчук Никита.

Ответ:

Длина 13см

Пошаговое объяснение:

а= 7см - ширина

Р= 40см - периметр

Р= (а+b)×2

b= (P-2a)÷2

b= (40-2×7)÷2= 13см - длина

Проверка:

Р=(13+7)×2=40см