Сума трьох чисел дорівнює 75. Друге число більше від першого на 4, а третє менше від першого на 13.

Чому дорівнює перше число? (Срочно , заранее спасибо )

Ответы на вопрос

Отвечает Шаркова Юлия.

Ответ:

x + x + 4 + x - 13 = 75 \\ 3x - 9 = 75 \\ x - 3 = 25 \\ x = 28

Відповідь: 28.

Позначаємо 1 число змінною x,2 число x+4, 3 число x-13. Додаємо всі 3 числа зі змінними, сумма яких 75. І розв'язуємо отримане рівняння.