Середнє арифметичне трьох чисел --38. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 0,5 рази(Ів) більше третього

Ответы на вопрос

Отвечает Мар Юля.

Ответ:

(2.5х+0.5х+х):3=-38

4х=-38:3

4х=-12.6

х=-3.15(третє число)

-3.15*2.5=-7.875(перше число)

-3.15*0.5=-1.575(друге число)

Пошаговое объяснение: