розвяжи задачу, сторона квадрата дорівнює 6 см, а сторони прямокутника 4 см і 8 см, порівняй площі

цих фігур.

Ответы на вопрос

Отвечает Кан Ника.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

6*6=36 см² - площа квадрата

4*8=32 см² - площа прямокутника

36-32=4 см² - різниця площ

36>32

Площа квадрата більша за площу прямокутника на 4 см²