Знайдіть значення ª у рівнянні (а - 4)·х = 2 + 3а, якщо рівняння має корінь -11


Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Диана.

Ответ:

a = 3

Пошаговое объяснение:

(а - 4)·х = 2 + 3а,

(a - 4) * -11 = 2 +3a

-11a + 44 = 2 +3a

-11a -3a = -44 + 2

-14a = -42

a = -42/-14

a = 3