Найвищий водоспад Анхель ( у Венесуелі ) має висоту 1,054 км, це на 0,188 км більше, ніж висота

водоспаду Бельбек ( у Норвегії ) і на 0,444 км більше водоспаду Утігард (в Норвегії ). На скільки метрів водоспад Бельбек вищий, ніж водоспад Утігард?

Ответы на вопрос

Отвечает Жданков Влад.

Ответ:

Правильна відповідь 0,256

1 дія : 1.054 - 0.188 = 0.866

2 дія : 1.054 - 0.444 = 0.610

3 дія : 0.866 - 0.610 = 0.256

Отвечает Авзалов Камиль.

Ответ:

0,256

Пошаговое объяснение:

1)0,444-0,188=0,256