Яка з пар чисел є розв'язками рівняння 4х+у=-6


Ответы на вопрос

Отвечает Kashperuk Anya.

Пошаговое объяснение:

4х +у=-6

4х+у+6=-6+6

4х+у+6=0

надеюсь помогла