Одна сторона трикутника в 7 разів менша від другої і на 66 см менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 174 см

Ответы на вопрос

Отвечает Marchenko Christina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a+b+c=174

b/7 + b+ (b/7 -66) =174

b +7b +b - 66*7 = 174

9b= 174+462

9b=636

b= 636/9

a= 636/63

c= 636/63 - 66