перший член геометричної прогресії дорівнює 81, а знаменник дорівнює 1/3. Обчислити суму перших

шести членів прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Белько Алексей.

Ответ:

b1 = 81, q=1/3. Знайти: b2, b3, b4, b5, b6

Розв'язання: b2 = 81 * 1/3 = 27,  b3 = 81 * 1/9 = 9,  b4 = 81 * 1/27 = 3,  b5 = 81 * 1/81 = 1,  b6 = 81 * 1/243 = 0.3