Знайти четвертий член геометричної прогресії (bn), якщо: b1=2; q=1/2 а) 1/4б) 3в) 1/3г) 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даша.

Ответ:

вариант а

Пошаговое объяснение:

bₙ=b₁·qⁿ⁻¹

b₄=2·(1/2)⁴⁻¹=2¹⁻³=2⁻²=1/4