Периметр паралелограма дорівнює 108 м. Відомо, що одна сторона у 5 рази (-ів) більша від іншої.

Обчисли сторони паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Черняева Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Меншу сторону виразимо через х, тоді більшу виразимо як 5х. Маємо рівняння:

2(х+5х) = 108

2*6х=108

12х=108

х = 9(м) - менша сторона

5х= 5*9=45(м) - більша сторона

Отвечает Плисов Артем.

Ответ:45 и 9

Пошаговое объяснение:

10x+2х=108

12х=108

х=9

5х=45