Бірінші торда 14 түлкі бар, бұл екіншісіне қарағанда 2 есе артық. Екі торда барлығы неше түлкі

бар?​

Ответы на вопрос

Отвечает Магизов Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 тор = 14

2 тор = 14*2=28

екі тор = 14+28=42