Одна сторона трикутника на 9 см менша від другої і в 2 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 105 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Аня.

Ответ:

х+2х+х+9=105

4х+9 = 105

4х=105-9

4х=96

х=24 см 3 сторона

2* 24= 48 см 2 сторона

24+9= 33 см 1 сторона

Пошаговое объяснение: