Б) Әлия ойлаған санын 30 985-ке азайтып, шыққан санд 15 есе кемітті, нәтижесінде 12 000 мен 9 731

сандарынайырмасына тең сан шықты. Әлия ойлаған сан қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Свидерская Юлия.

Ответ:

65020

Пошаговое объяснение:

(x - 30985) \div 15 = 12000 - 9731 \\ x - 30985 = 2269 \times 15  \\ x - 30985 = 34035 \\ x = 34035  + 30985 \\ x = 65020