Әлия 1098-ден ойлаған санын шегерді.Шыққан санды 13есе арттырғанда, нәтежиесі 28776 мен

20456сандарының айырмасына тең болды.Әлия қандай сан ойлады?

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Анастасия.

Ответ:458

Пошаговое объяснение:

(1098-х)•13=28776-20456

(1098-х)•13=8320

1098-х=8320:13

1098-х=640

х=1098-640

х=458

(1098-458)•13=28776-20456

8320=8320