Отдаю все баллы (35) 1) Якщо один доданок дорівнює 4,4, а другий 6,6, то їх сума дорівнює......

2) Зменшіть число 153,12 на різницю чисел 10,1 та 1,2 3) На скільки 21,3 менше ніж 52,75 4) Які цифри пропущенні 3*,17+5,0*4=37,25* пж пж пж пж жп памагииииитееееееееееееееееееее

Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Алина.

Ответ:

1) дорiвнює 10

2)153.12-(10.1-1.2)=144.22

3)52.75-21.3=31.45

4)30,17+5.084=37.254